Inżynier wsparcia DC - technologia Linux

praca it: etat dla Sales For / Wrocław

Tagi: Linux LAN/WAN debugowanie

Inżynier wsparcia DC – technologia Linux
Nr Ref: IWL/WKZ/130/2017
Miejsce Pracy: Wrocław, Katowice/Żywiec

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Naszym Klientem jest która dostarcza swoim Klientom zaawansowane usługi IT z dziedziny auto ID, data center, infrastruktury IT, oprogramowania biznesowego oraz telekomunikacji i teletechniki. Aktualnie poszukuje doświadczonych i dynamicznych osób na stanowisko Inżynier wsparcia DC – technologia Linux.

Obowiązki: Utrzymywanie środowisk produkcyjnych, Debugowanie problemów Administrowanie sieci LAN/WAN i systemów operacyjnych Linux

Wymagania: Bardzo dobrego rozumienia architektury oraz doświadczenia w administrowaniu systemami operacyjnymi Linux Doświadczenia w administracji usług hostingowych (www, poczta, dns, bazy danych) Znajomości działania sieci LAN/WAN, protokołów i standardów sieciowych Min. 5 letniego doświadczenia w utrzymywaniu środowisk produkcyjnych Umiejętności debugowania problemów Samodzielności w działaniu

Mile widziane: Znajomość systemów z rodziny Windows na poziomie administracyjnym Doświadczenie na stanowisku administratora usług hostingowych Doświadczenie w administracji i konfiguracji urządzeń sieciowych (routery, przełączniki, firewalle, UTM, WAF, LB) Znajomość środowisk wirtualizacyjnych (VMware, hyper-v, KVM) Doświadczenie w konfiguracji i zarządzanie zasobami dyskowymi (macierze SAN/NAS) i systemami backupu

Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B, bogaty pakiet benefit, duży zakres samodzielności i odpowiedzialności, profesjonalne przygotowanie do wykonywania powierzonych zadań, komfortowe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę.

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim/angielskim.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-06-26
Wyświetlona: 3953 razy