.Net Developer

praca it: etat dla Movo Sp.z.o.o / Gdańsk

Tagi: Back-end developer Net developer Programista C# ASP

  • NET Developer*

Zakres obowiązków:
• Budowa oraz rozwój oprogramowania w technologii .NET oraz pokrewnych technologiach i frameworkach.
• Praca przy międzynarodowych projektach.

Wymagania:
• Dobra znajomość C#, .NET, ASP.NET,
• Znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, MSSQL Server).
• Umiejętność analitycznego myślenia.
• Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z klientami.
• Na stanowisku mile widziani są również studenci i absolwenci.

Ponad to w pracy wykorzystujemy m.in.: jQuery, HTML5, CSS, WebAPI, JavaScript, Knockout, Resharper, SASS/Compass. Znajomość, którejkolwiek z wymienionych technologii będzie Twoim ogromnym plusem.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie MOVO Sp. z o.o.
• Atrakcyjny system wynagrodzeń.
• Doskonałą atmosferę w ambitnym zespole młodych ludzi.
• Elastyczny czas pracy.
• Możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji pod okiem doświadczonych deweloperów.
• Rzeczywisty wpływ na rozwój projektu.
• Zdobycie doświadczenia w międzynarodowych projektach.
• Pracę na pełny etat, ewentualnie mniejszy wymiar.

JEŻELI UWAŻASZ ŻE NIE SPEŁNIASZ NASZYCH OCZEKIWAŃ ZAWSZE MOŻESZ ZARYZYKOWAĆ, PRZESŁAĆ NAM CV I OPISAĆ SWOJE NAJWIĘKSZE ATUTY I UMIEJĘTNOŚCI. STARAMY SIĘ ODPOWIADAĆ NA KAŻDĄ APLIKACJĘ.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-03
Wyświetlona: 7860 razy