[Warszawa] PHP + Sf 2/3 Developer - 9 000 - 13 000 UoP

praca it: etat dla GetPRO Recruitment / Warszawa

Tagi: PHP symfony warszawa Programista

Jedna z najszybciej rozwijających się międzynarodowych firm z branży rozrywkowej, posiadającej oddziały w 34 krajach na całym świecie, poszukuje specjalisty na stanowisko:

PHP Developer

Firma zajmuje się postprodukcją audio-wideo, w którego zakres wchodzi dubbing filmów fabularnych i animowanych oraz reklamą RTV. W polskim oddziale prócz korowej działalności działa specjalnie stworzony zespół R&D Polska zajmujący się budową narzędzi z obszaru Dubbingu, Subtitlingu, Voice Overu dla użytkowników wewnętrznych oraz największych klientów z branży mediowej.
Dział IT składa się z 19 specjalistów i cały czas rozrasta i reorganizuje. Obok teamów programistycznych jest zespół testerów. Wszyscy programiści są fullstackowi. Projekty pisane są głównie w PHP + Sf3 oraz C#.

Miejsce pracy: Warszawa (Mokotów)

Wynagrodzenie: 9 000 PLN – 13 000 PLN brutto – UoP (oferujemy zapis o kosztach uzyskania przychodu)
Czas rozpoczęcia pracy: najlepiej od zaraz
Współpraca stała, długofalowa, stacjonarna
Ilość wakatów: 2

Oferujemy:

  • Praca w oparciu o umowę o pracę
  • Duże możliwości rozwoju w pracy nad ciekawym projekcie
  • Pracę w przyjaznym, międzynarodowym wysoko wykwalifikowanym zespole
  • Pakiet socjalny: multisport, prywatna opieka medyczna, budżet na szkolenia i udział w konferencjach
  • Pół dnia każdego tygodnia będziesz mógł poświęcać swoim „pet projects”
  • Możliwość pracy w dobrze zorganizowanym środowisku opartym na GitLab, Jira, Confluence
  • Codwutygodniowe sesje code review poprzedzone spotkaniami technologicznymi

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu w języku PHP (OOP)
  • Bardzo dobra znajomość PHP5/7, OOP, Symfony2 i 3, MySQL, JavaScript, HTML 5, Webservices, Websockets
  • Znajomość: GIT
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji oraz komunikację
  • Umiejętność pracy w zespole i chęć dzielenia się wiedzą
  • Umiejętność pracy przy wielu projektach

Mile widziana:

znajomość: Node.js, Angular.js, Redis, SOAP, XML

Zakres obowiązków:

  • Rozwój istniejących i budowa nowych aplikacji
  • Dbanie o wysokie standardy kodu i architektury tworzonych aplikacji
  • Utrzymywanie istniejącego kodu pisanego w Sf2
  • Udział w procesach decyzyjnych dotyczących budowy aplikacji
  • Udział w pracach projektowych i analitycznych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-04
Wyświetlona: 7635 razy