AI C/C++ Programista/Lider

praca it: etat dla Recruit.pl / Wrocław

Tagi: C C++

Amerykańska firma z branży AI rozpoczęła projektowanie robotów do celów domowych. W pierwszej fazie chce zaprojektować i wykonać pierwsze modele, a następnie wdrożyć do masowej produkcji przy wykorzystaniu tajwańskiego potencjału produkcyjnego. Będzie to przełom w produkcji robotów ogólnego przeznaczenia, z możliwościami poruszania się w nieuporządkowanych przestrzeniach człowieka. W tym celu poszukują uzdolnionych programistów C++, którzy pomogą im zrealizować ten cel.

Obowiązki:
Praca z ekspertami opracowującymi, integrującymi i testującymi algorytmy robota, w jednym lub kilku z następujących obszarów:
- Planowanie i kontrola ruchu robotów.
- Modelowanie wizualne i postrzeganie.
- Zrozumienie mowy.
- Wsparcie planowania.
- Programowanie układów HW / SW.
- Inne niezwykłe wyzwania związane z robotyką.

Wymagania:
Oferta skierowana jest do kandydatów, którzy poszukują możliwości rozwoju, chcą dołączyć do doświadczonego zespołu i nie boją się wyzwań.
Wymagane doświadczenie:
- 3 lata doświadczenia w programowaniu C.
- 2 lata doświadczenia w programowaniu C++.
Dodatkowym atutem będzie:
- Doświadczanie w robotyce.
- Programowanie w czasie rzeczywistym, pętli kontrolnych.
- Programowanie sterowników, skomplikowanych algorytmów.
- Doświadczenie w elektronice.
- Projektowanie i wdrażanie API.

Firma oferuje:
- Elastyczne godziny pracy, również praca zdalna.
- Praca w zespołach opartych o Scrum i metodyki zwinne.
- Umowa o pracę lub B2B.
- Płaska struktura bez zbędnych ograniczeń biurokratycznych.
- Praca nad pierwszą generacją robotów do zastosowania w gospodarstwach domowych.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-05
Wyświetlona: 7446 razy