Specjalista IT

praca it: etat dla Link Consulting Doradztwo Personalne / Żory

Tagi: LAN WLAN Java C# SQL

Nasz Klient, znacząca międzynarodowa firma produkcyjna z branży automotive oferuje pracę na stanowisku:

SPECJALISTA IT

Obowiązki:
• konserwacja urządzeń i serwerów,
• obsługa LAN, WLAN, WI-FI,
• zapewnienie sprawności funkcjonowania systemu IT i ewentualne wsparcie w obsłudze,
• rozwój istniejącego systemu i aplikacji, łącznie z aplikacjami EDI lub HIT.

Wymagania:
• wykształcenie min. inżynierskie ( kierunek IT lub pokrewne),
• obsługa oprogramowania m.in. Windows, Linux,
• znajomość programowania Java, C#, C++, SQL, HTML,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
• umowa o pracę,
• interesujące warunki wynagrodzenia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-06
Wyświetlona: 3993 razy