Web Developer

praca it: etat dla New-Invest: IT recruitment agency / Warszawa

Tagi: MySQL PHP JavaScript jQuery Symfony

Wynagrodzenie: 4 000 – 7 000 netto UoP

New-Invest, to prężnie rozwijająca się Agencja Zatrudnienia złożona z ambitnych i profesjonalnych rekruterów, dla których najważniejszy jest człowiek. Każdy z nas pełni wiele funkcji począwszy od researchera, przez head huntera, aż do key account mangaera. Każdy klient i każdy kandydat zasługuje na indywidualne podejście i osobę, która rozumie potrzeby partnerów z którymi pracuje.

Dla kogo będziesz pracował? Początek działalności firmy na rynku to 1980 rok. Działalność mojego Klienta to sklep internetowy wraz z siecią stacjonarnych butików, oferujący zróżnicowane produkty. Osobom zainteresowanym oferujemy pracę w dużym, największym sklepie online z biżuterią.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
- Doskonałą atmosferę pracy.
- Pracę w młodym kreatywnym zespole.

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość MySQL, PHP, JavaScript , jQuery, framework Symfony.
- Umiejętność tworzenia CMS.
- Znajomość systemów Linux ( Debian w szczególności ).
- Umiejętność tworzenia stron www od etapu projektowania poprzez etapy programowania.
- Umiejętność tworzenia stron od podstaw jak również w oparciu o gotowe szablony.

Obowiązki:
- Projektowanie, tworzenie i wdrażanie aplikacji internetowych.
- Rozwój istniejących stron internetowych.
- Monitorowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z oprogramowaniem.
- Rekomendowanie możliwych ulepszeń w oprogramowaniu.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-06
Wyświetlona: 7712 razy