Java/Android Developer

praca it: etat dla New-Invest / Bielsko Biała

Tagi: Java Android UI CI Kotlin

Opis stanowiska:
- odpowiedzialność za rozwój aplikacji mobilnych wraz z tworzeniem oprogramowania na urządzenia dedykowane.

Wynagrodzenie: 6000 – 11000 zł brutto na umowę o pracę (możliwość negocjacji)

Firma:
Firma z Bielsko-Białej, zatrudniająca ponad 160 osób i działająca na rynku od ponad 15 lat,
otrzymująca wyróżnienia Forbesa. Obsługuje kilkanaście tysięcy firm w krajach UE w zakresie
rozwiązań telematycznych.

Oferta:
Elastyczne godziny pracy,
Creative Room
Możliwość dofinansowania relokacyjnego
Karta sportowa FitProfit i FitSport, grupowe ubezpieczenia na życie,
finansowanie szkoleń i wyjazdów na konferencje branżowe.
Parking przed biurem (wykupione miejsca na wyłączność)

Wymagania:
3+ lat doświadczenia zawodowego
Bardzo dobra znajomość Java
Doświadczenie w pracy z bibliotekami Dagger2 i RXJava, RXAndroid
Praktyczne zastosowanie wzorców projektowych
Doświadczenie przy tworzeniu oprogramowania
Tworzenie testów jednostkowych i testów UI
Znajomość narzędzi CI tj. Continuous Integration oraz języka Kotlin
Doświadczenie w pracy z metodykami zwinnymi (Scrum) oraz ze standardami TDD

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-10
Wyświetlona: 7640 razy