Programista PHP Magento

praca it: etat dla Tigura Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: PHP Magento 1 Magento 2

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta –firmy, zajmującej się usługami z zakresu projektowania, wdrażania i obsługi systemów Web IT, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Oferowane wynagrodzenie: 6.000 – 8.000 PLN netto

Opis stanowiska:
• Pisanie wydajnego, skalowalnego i łatwego w utrzymaniu kodu;
• Analiza potrzeb biznesowych;
• Współpraca z zespołem;
• Tworzenie testów jednostkowych.

Oczekiwania:
• 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku Programisty PHP;
• Roczne doświadczenie w programowaniu Magento;
• Praktyczna znajomość Magento 1 oraz znajomość Magento 2;
• Język angielski komunikatywny w mowie, dobry w piśmie;
• Znajomość systemu kontroli wersji GIT i zagadnień OOP;
• Praktyczna znajomość jednego z frameworków PHP (Symfony, Zend, Laravel);
• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność.

Klient oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Stabilne i długofalowe zatrudnienie (rodzaj umowy elastycznie dopasowany do Kandydata);
• Pracę w zgranym zespole przy interesujących projektach;
• Udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych;
• Bardzo przyjazną atmosferę pracy;
• Elastyczne godziny pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-11
Wyświetlona: 7416 razy