Pracownik wsparcia działu IT

praca it: etat dla Pronobel Sp z o.o. / Gliwice

Tagi: IT Praca Pracownik wsparcia IT

W związku z ciągłym rozwojem firmy Pronobel, do naszego zespołu poszukujemy
osoby na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: Biuro w centrum miasta Gliwice

Obowiązki:

- wsparcie prac działu IT,
- instalacja i konfiguracja systemów i sieci komputerowych,
- wsparcie techniczne dla pracowników firmy,
- samodzielne diagnozowanie usterek i naprawianie sprzętu.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość systemu Linux (konfiguracja routera, Samby itp.)
- bardzo dobra znajomość pakietów biurowych (Microsoft Office / Open Office),
- praktyczna wiedza z zakresu konfiguracji urządzeń sieciowych,
- znajomość systemów Microsoft Windows (Windows XP, Windows Vista, Windows 7,8 i 10, Windows Serwer 2008/2012),
- bardzo dobra znajomość budowy komputerów klasy PC oraz urządzeń peryferyjnych (podstawy wiedzy elektronicznej),
- znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN / WAN / Wi-Fi oraz Internetem,
- mile widziana znajomość systemów MS SQL, MYSQL, zagadnienia telefonii Voip, Comarch ERP Optima.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy,
- świetną atmosferę w pracy,
- pracę w dynamicznym i zgranym zespole,
- stacjonarną pracę biurową w centrum Gliwic,
- rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe,
- profesjonalne narzędzia pracy,
- stabilność zatrudnienia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-12
Wyświetlona: 7961 razy