Mid/Senior Android Developer Kraków

praca it: etat dla New-Invest / Kraków

Tagi: Java Android DSK C++

Firma:
Firma zajmująca się nawigacją GPS do najnowszych modeli aut, stawiająca sobie za cel stworzenie najlepszego mapowania danych planety, zatrudniająca ponad 50 pracowników, otwierająca oddział w Krakowie, posiadająca siedziby w San Francisco, Londynie i Petersburgu.

Wynagrodzenie:
10 000 – 15 000 zł brutto na umowę o pracę

Wymagania:
3 – 6+ lat doświadczenia na stanowisku Android Developer
Dobra znajomość: Java, Android DSK, C++
Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
Doświadczenie w rozwoju oprogramowania komercyjnego i pracy zespołowej

Obowiązki:
Odpowiedzialność za rozwój oprogramowania związanego z GPS i poprawę istniejącego kodu wraz z rozwojem nowych komponentów dla różnych warstw aplikacji.

Mile Widziane:
Znajomość: Systemu GIS i/lub OpenGL

Oferujemy:
Wyjazdy do Doliny Krzemowej
Wyjazdy do klientów w USA, Azji oraz Europie
Liczba urlopu: 20/26 dni
Możliwość zmiany projektu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-12
Wyświetlona: 7415 razy