Junior project manager

praca it: etat dla AlterPage / Warszawa

Tagi: project manager PM zarządzanie projektami

Opis stanowiska
Do Twoich obowiązków należeć będzie opieka i troska o to, by każdy projekt IT przebiegał sprawnie, bez zakłóceń i był realizowany w obiecanym klientowi deadline’ie.

Weźmiesz zatem odpowiedzialność za:

uzgadnianie ostatecznych wytycznych projektu przed rozpoczęciem jego tworzenia
sprawną komunikację realizacji poszczególnych założeń na linii: dział produkcji (web designerzy, ux designerzy, developerzy) – klient przy użyciu task managera
prezentowanie klientowi efektów prac
aktywny udział w procesie koncepcyjno-kreacyjnym na potrzeby przetargów i zapytań ofertowych.
prowadzenie bieżących spraw biurowych w kontekście nadzorowanych projektów
rekomendowanie zarówno klientowi jak i zespołowi nowych rozwiązań i funkcjonalności możliwych do zastosowania w prowadzonym projekcie

Wymagania
Nie wymagamy doświadczenia, ale liczą się dla nas przede wszystkim umiejętności:
organizacyjne
szybkiej nauki weryfikowania i ustalania priorytetów
nawiązywania kontaktu z innymi
komunikacyjne(uważnego słuchania, nadawania, przemawiania)
pracy pod presją czasu
posługiwania się biegle językiem polskim w mowie i piśmie (lekkie pióro)
a także: kreatywności potrzeby rozwoju chęci rozwoju firmy i włożenia do wspólnego kotła swoich atutów.

Oferujemy
pełny etat w siedzibie firmy (część etatu też wchodzi w grę)
możliwość rozwoju zawodowego
luźną atmosferę pracy pracę przy projektach dla znanych marek
swobodę – będziesz sterem i okrętem – u nas będziesz mógł spełnić swoje wizje
pakiet socjalny
realizowanie Twoich potrzeb
udział w realizacji ciekawych projektów webowych
atrakcyjne wynagrodzenie
dogodne formy współpracy
samodzielność projektową
współpracę z doświadczonym zespołem programistów
Urban Terror Sessions

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-08-09
Wyświetlona: 7652 razy