Młodszy Inżynier Systemowy

praca it: etat dla Comarch SA / Kraków

Tagi: Linux SQL PHP HTML

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (również studenci ostatnich lat)
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- znajomość zagadnień związanych z budową i rozwiązywaniem problemów w sieciach LAN/WAN
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętność analitycznego myślenia
- profesjonalne podejście do obowiązków – odpowiedzialność, rzetelność, terminowość,
- zachowywanie ustalonych standardów jakości
- gotowość do przyswajania wiedzy i nowych umiejętności
- wysoka kultura osobista
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Dodatkowymi atutami będą:
- znajomość: SQL, PHP, HTML, Python, Perl, AutoIT, VBA
- umiejętność pracy w środowisku Linux (tryb tekstowy, pisanie skryptów, zarządzanie systemem )
- znajomość metodyk ITIL (w szczególności: Incident Management i Change Management)
- GSM, Ethernet, MPLS, ATM, Frame Relay, ISDN, VSAT, CDMA, xDSL

Opis stanowiska:
- wykonywanie prac technicznych, serwisowych, instalacyjnych oraz konfiguracyjnych
- administrowanie serwerami i systemami
- odbieranie, rejestrowanie i diagnozowanie zgłoszeń serwisowych
- praca zmianowa na pełen etat

Oferujemy:
- współpracę z doświadczonymi specjalistami
- stanowisko dostosowane do wiedzy i doświadczenia
- prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
- indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
- pracę pełną ciekawych wyzwań, w świetnej atmosferze
- stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
- możliwość dodatkowych certyfikacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-08-17
Wyświetlona: 3852 razy