SEO SEM Specialist

praca it: etat dla click apps sp z o.o. / Kraków

Tagi: SEO SEM Google Adwords Analytics

Opis stanowiska:

Zarządzanie kampaniami SEO i SEM.
Przygotowanie i rozwijanie ofert i produktów z zakresu SEO SEM.
Planowanie zaawansowanych i długofalowych strategii obecności w wyszukiwarkach dla kluczowych klientów agencji.
Obserwacja trendów na rynku mediów interaktywnych i ich implementacja w strategiach SEM/SEO.
Nadzór nad realizacją biznesowych celów klienta- analiza i monitoring strategii SEM/SEO.
Rozwijanie najnowszych narzędzi i najnowszych trendów w branży SEO SEM.
Utrzymywanie dobrej komunikacji i relacji z kluczowymi klientami.
Współpraca z działem new business oraz social media.
Analizowanie statystyk na podstawie Google Analytics
Administrowanie kampaniami Google AdWords
Obsługa narzędzi do monitoringu i linkbuildingu (stat4seo, seo light, publiker, inne…)
Opracowanie miesięcznego planu i raportu działań dla klientów i zarządu click community

Wymagania:

Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
Certyfikat Google AdWords bardzo mile widziany:)
Doświadczenie w pracy w agencji interaktywnej lub innej specjalizacji z branży Digital Marketingu.
Znajomość Reklamy Facebook ADS w zakresie typów reklam i modeli rozliczeń, a także narzędzi wspierających jej efektywność.
Znajomość Branży SEASEO i SEM (kampanie AdWords)
Znajomość Google-Webmaster-Tools.
Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
Umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
Zdolność analitycznego myślenia.
Samodzielność

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę po okresie próbnym
Indywidualną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej.
Stałą integrację wewnątrz zespołu poprzez wydarzenie branżowe i wyjazdy integracyjne.
Pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów.
Pracę w centrum Krakowa w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze.
Współfinansowanie pakietu MultiSport Plus oraz napoje zimne, ciepłe i gorące za free i do oporu.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-08-21
Wyświetlona: 4016 razy