Programista PHP - praktyki

praca it: etat dla Blue Paprica Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: Programista PHP - praktyki

Zakres obowiązków:

  • tworzenie aplikacji internetowych z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • rozwiązania typu CMS, CRM, B2B, E-commerce, skalowalne systemy portalowe.

Wymagania:

  • dobra znajomość php i sql,
  • umiejętność programowania obiektowego,
  • podstawy js,
  • umiejętność korzystania z linuksa,

Co oferujemy?

  • ciekawe i rozwijające zadania o odpowiednim poziomie trudności,
  • merytoryczne wsparcie podczas praktyki,
  • pracę w metodologii SCRUM,
  • możliwość indywidualnego ustalenia czasu pracy,
  • przyjazną, luźną atmosferę,
  • wspólne aktywności (mecze, imprezy i takie tam)

Miejsce: siedziba firmy
Czas: 1-3 miesięcy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-08-30
Wyświetlona: 7527 razy