Engineering Manager 13 000-20 000PLN brutto Poznan

praca it: etat dla CodersFirst / Poznań

Tagi: TeamLeader PHP MySQL Agile Management

Engineering Manager poszukiwany!
#15k #20k #e-Commerce #architect #management #Poznan #relocation #package

Jedna z największych firm ogłoszeniowych online poszukuje osoby, która pokieruje zespołem developerów przy rozwoju platformy firmy na rynku europejskim. Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, praca przy rozwoju procesu i silne, szerokie doświadczenie techniczne to 3 filary, na których opiera się to stanowisko

O firmie
Grupa ta jest wiodącym liderem w platformach ogłoszeniowych na 45 rynkach. Platformy te łączą lokalnych ludzi celem sprzedawania, kupowania lub wymiany towarów i usług, umożliwiając szybkie i łatwe umieszczanie ogłoszeń. Miesięcznie generowanych jest ponad 1.9 miliarda wizyt na platformie i 37 bilionów wyświetleń stron.

Szczegóły
Stanowisko: Engineering Manager
Lokalizacja: Poznań
Widełki wynagrodzenia: 13 000 – 20 000 PLN brutto
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Godziny pracy: Elastyczne
Pakiet relokacyjny
Zarządzanie zespołem
Praca zdalna: możliwa do 60% czasu pracy
Rozkład pracy: 30% – Zarządzanie ludźmi, 30% – Rozwój procesu, 30% – Przegląd techniczny, 10% – Spotkania

Metodologia pracy
Metodologia agile: Kanban/Scrum
System kontroli wersji: Git
System zarządzania wiedzą: Confluence
Przeglądy kodu
Testy jednostkowe i integracyjne
Statyczna analiza kodu: Sonar
Swoboda w wyborze oprogramowania

Zakres obowiązków
- Techniczne wsparcie dla innych developerów, kontakty z ekspertami innych technologii z innych regionów
- Współpraca z różnymi zespołami celem zdefiniowania i stworzenia nowych funkcji platformy
- Ciągle odkrywanie, ewaluowanie i implementowanie nowych technologii, żeby osiągnąć jak największą efektywność rozwoju oprogramowania
- Rozwijanie, przewodzenie i zarządzanie zespołem, motywowanie jego członków
- Pomoc w budowaniu silnej kultury zespołu współgrającej z wartościami firmy
- Partnerskie relacje z innymi liderami technologicznymi w różnych miejscach na świecie
- Bliska współpraca z interesariuszami
- Definiowanie rozwiązań technologicznych, które zapewnią najwyższą jakość produktu
- Ciągła koordynacja z pozostałymi Tech Hubs dookoła świata

Wymagania
Zaplecze technologiczne: Zarządzanie rozwojem procesu agile, PHP7 (lub JavaScript lub Java), MySQL, OOP, TDD
Dodatkowy atut: noSQL, GIT, SOLID
Używane narzędzia: Memcached, Docker, MySQL, AWS, Redis
Angielski B2/C1
Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i rozwoju procesu

Benefity
Szkolenia wewnętrzne
Wydarzenia dla zespołu
Kuchnia
Darmowe napoje i przekąski
Prysznic
Hackathony firmowe
Prywatna opieka medyczna
Stołówka
Karta multisport
Darmowa kawa
Darmowy parking
Budżet edukacyjny
Telefon służbowy
Parking rowerowy
Budżet na konferencje
Pokój rozrywki: PS4, Xbox, pool table, darts, gym

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta i chcesz poznać więcej szczegółów, zostaw swoje informacje kontaktowe i CV tutaj: http://bit.ly/engineeringmanager_codersfirst . Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-09-04
Wyświetlona: 7705 razy