Embedded C/C++ Developer

praca it: etat dla Tigura Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: C/C++ embedded

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – zajmującego się tworzeniem urządzeń elektronicznych przeznaczonych dla przemysłu i odbiorców indywidualnych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce: Wrocław

Opis stanowiska:
• Implementacja kodu C/C++,
• Samodzielna realizacja zadań projektowych;
• Tworzenie nowych funkcjonalności;
• Współpraca z zespołem oraz Project Managerem.

Oczekiwania:
• Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
• Bardzo dobra znajomość C/C++, doświadczenie w programowaniu wbudowanym;
• Znajomość języka angielskiego (na poziomie dokumentacji technicznej)
• Umiejętność samodzielnego analizowania problemów, proponowania rozwiązań;
• Zaangażowanie, upór w dążeniu do celu;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Empatia do współpracowników oraz klientów.

Mile widziane:
• Doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów (ARM/NIOS);
• Doświadczenie w uruchamianiu systemu Linux na nowych platformach sprzętowych;
• Doświadczenie w pisaniu sterowników pod system Linux;
• Znajomość biblioteki STL/boost;
• Umiejętność programowania wielowątkowego;
• Doświadczenie w programowaniu sieciowym (TCP/IP);
• Znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem wideo.

Klient oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie 5.500 – 8.000 PLN netto;
• Stabilne, długotrwałe zatrudnienie;
• Dostęp do najnowszych technologii;
• Możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz poszerzanie wiedzy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-09-05
Wyświetlona: 7489 razy