Java Script Develoer

praca it: etat dla Tigura Sp. z o.o. / Poznań

Tagi: JavaScript HTML5 CSS

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta- dynamicznie rozwijającej się firmy oferującej platformy do cyfrowej obróbki obrazów, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

JAVA SCRIPT DEVELOPER
Lokalizacja: Poznań
Wynagrodzenie: 4500 PLN brutto (UoP)

OPIS STANOWISKA:
• Tworzenie skutecznego i testowalnego kodu wielokrotnego użytku;
• Usprawnianie narzędzi i procesów wykorzystywanych w codziennej pracy;
• Przeprowadzanie testów;
• Zapewnienie technicznej wykonalności projektów UI/UX;
• Pisanie w języku HTML i CSS;
• Prowadzenie dokumentacji technicznej.

WYMAGANIA:
• Minimum rok doświadczenia w rozwijaniu i/lub projektowaniu aplikacji przy użyciu Angular.js/ Vue.js;
• Bardzo dobra znajomość języków wykorzystywanych do tworzenia i prezentowania stron internetowych (szczególnie HTML5 i CSS3);
• Wykształcenie wyższe (mile widziany kierunek informatyczny i pokrewne);
• Płynna znajomość języka angielskiego.

KLIENT OFERUJE:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Pracę w międzynarodowym środowisku;
• Nowoczesne biuro i wysokiej jakości sprzęt;
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-09-12
Wyświetlona: 7155 razy