Programista PHP

praca it: etat dla Blue Paprica Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: Programista PHP

Blue Paprica to software house tworzący rozwiązania internetowe łączące kreację, strategię i zaawansowane technologie. Pasjonuje Cię programowanie? Chciałbyś pracować nad dużymi projektami? Lubisz pracę w młodym zespole i chcesz rozwijać się w stabilnej firmie, a dodatkowo pracować w samym centrum Krakowa? Nie przepadasz za open space’ami i sztywną atmosferą? Może czekamy właśnie na Ciebie?

Co oferujemy?

  • możliwość uczestniczenia w dużych i ambitnych projektach,
  • ciekawą pracę, za którą zostaniesz doceniony i odpowiednio wynagrodzony,
  • wpływ na rozwiązania i kształt tworzonego oprogramowania,
  • możliwości rozwoju w przyjaznej atmosferze,
  • współpracę z młodym, doświadczonym zespołem,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w siedzibie firmy w Krakowie. Dopuszczamy pracowników zdalnych jednak tylko w formie pracy etatowej,
  • swoboda w doborze narzędzi, wygodne stanowisko pracy (2 duże monitory, wydajny komputer)
  • dobrą kawę, owoce i imprezy integracyjne.

Zadania:

  • tworzenie zaawansowanych aplikacji internetowych z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • rozwiązania typu CMS, CRM, B2B, E-commerce, skalowalne systemy portalowe.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość PHP, JavaScript,
  • praktyczna umiejętność programowania obiektowego,
  • znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL),
  • znajomość języka angielskiego (czytanie / pisanie dokumentacji technicznej),
  • umiejętność korzystania z Git,
  • znajomość Symfony lub innego frameworka tej klasy,
  • zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość wzorców projektowych i ich praktycznego wykorzystania,
  • znajomość Magento,
  • znajomość systemów LINUX/UNIX

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-09-18
Wyświetlona: 7453 razy