PHP Magento Developer

praca it: etat dla Tigura Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: PHP CSS HTML5 JavaScript

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta- pracującego nad rozwojem platformy e-commerce, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Okolice Wrocławia
Wynagrodzenie: 10.000 – 13.000 PLN netto (UoP)

OPIS STANOWISKA:
• Tworzenie oprogramowania w technologii PHP;
• Rozwijanie i wdrażanie platformy e-commerce;
• Prowadzenie dokumentacji technicznej;
• Przeprowadzanie testów i szkoleń;
• Rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów.

WYMAGANIA:
• Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
• Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki informatyczne);
• Wiedza w zakresie rozwiązań e-commerce;
• Znajomość CSS, HTML5, JavaScript;
• Znajomość relacyjnych baz danych;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
MILE WIDZIANE:
• Znajomość Magento;
• Znajomość C#, .NET;
• Wiedza z zakresu cyklu projektowego.

KLIENT OFERUJE:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Możliwość pracy zdalnej;
• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
• Pracę w międzynarodowym środowisku.
• Wysokiej jakości sprzęt.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-09-22
Wyświetlona: 7422 razy