Frontend + Python Developer

praca it: etat dla ALTIMI / Warszawa

Tagi: Frontend Python Programista Scum jQuery

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Projektowanie, tworzenie, rozwój i utrzymanie oprogramowania
- Analiza potrzeb, wymagań i specyfikacji klienta, biznesu oraz użytkowników
- Praca w międzynarodowym zespole projektowym
- Praca w metodologii Scum
- Praca z narzędziami projektowymi jak system kontroli wersji czy system śledzenia zadań
- Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania
- Proponowanie i optymalizowanie rozwiązań

OFERUJEMY:
- Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- Współpracę z wiodącymi firmami z branży IT
- Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
- Pakiet świadczeń dodatkowych
- Wsparcie dedykowanego Specjalisty ds. Rekrutacji podczas procesu rekrutacji

OCZEKIWANIA:
- Praktyczna znajomość Python (backend)
- Znajomość jQuery (frontend)
- Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
- Gotowości do pracy w dynamicznym środowisku
- Umiejętności komunikowania się w języku angielskim

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-09-27
Wyświetlona: 7702 razy