C++ Developer

praca it: etat dla ALTIMI / Wrocław

Tagi: C++ Developer Programista Linux SVN

Altimi Software House to 14 lat doświadczenia i ponad 230 zrealizowanych projektów. Takie rezultaty są powodem do dumy. Jednak ważniejsza jest dla nas praca z ludźmi, których lubimy, którzy nas inspirują i którzy tak jak my pasjonują się tworzeniem oprogramowania szytego na miarę. Wspólnie kreujemy rozwiązania, które zmieniają świat wokół nas na lepsze, ułatwiając życie ludziom, którzy używają naszych produktów.

OPIS STANOWISKA:
- Rozwój i utrzymanie oprogramowania
- Analiza wymagań Klienta, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań
- Sporządzanie dokumentacji technicznej dla wykonywanych projektów

OCZEKIWANIA:
- Praktyczna znajomość C++ 11, Linux, SVN
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Gotowość do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy
- Znajomość j. angielskiego

OFERUJEMY:
- Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- Współpracę z wiodącymi firmami z branży IT
- Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
- Pakiet świadczeń dodatkowych
- Pracę w miłej atmosferze
- Wsparcie dedykowanego Specjalisty ds. Rekrutacji podczas procesu rekrutacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-09-27
Wyświetlona: 7573 razy