programista flex / as3 / objective-c

praca it: etat dla Activeweb Sp.z o.o. / Warszawa

Tagi: Programista Flash

Poszukujemy zdolnychi ludzi z doświadczeniem pracy w AS3 (Flex/AIR).

Szukamy ludzi którzy noszą w sobie skandynawskie poczucie dbałości o szczegóły, uwielbiają Adobe i chca sie rozwijac w kierunku programowania aplikacji na tablety (iPad, Android).

Na pewno będziemy zainteresowani rozmową z Tobą. Napisz do nas praca (at) activeweb.pl.

A jeśli nie planujesz zmieniać pracy a chcesz się o nas więcej dowiedzieć, napić w kreatywnym gronie dobrej kawy – zapraszamy do naszego biura na ul. Bronikowskiego 3

Dlaczego praca w Activeweb?

* Posiadamy licencje iPhone Developer Enterprise Program * Budujemy zespol crossplatformowy piszacy w AS3 / c# / Objective-C / Ruby * Praca w zespole programistów Flex/XCode /RoR/ VS .Net 4 * Pracujemy dla największych klientów na rynku farmaceutycznym. Na bieżąco projektujemy dla Pfizer, Roche, Novartis, USP, Abbott, Sanofi-Aventis. * Zobacz co robimy http://www.activeweb.pl/portfolio, http://issuu.com/activeweb/docs/activeweb-portfolio-2010 * Będziesz pracował w kilku osobowym zespole Gfx będący częścią ponad 40 osobowego zespołu najlepszych ludzi w branży emarketingu farmaceutycznego. * Miejsce pracy w dużym, dobrze urządzonym biurze na Kabatach w Warszawie minutę spacerkiem od stacji metra, w okolicy kawiarnie, restauracje, las, opieka medyczna. * Dobre wynagrodzenie. * Dostęp do szkoleń. * Partnerstwo z Apple Polska, Microsoft, czy duńskim Agntio daje możliwości rozwoju i pracy przy najnowszych technologiach. W tym multimedialnych – prowadzimy największą medyczną telewizję ondemand. * Możliwość nauki i rozwijania własnych umiejętności w dobrze dobranym zespole profesjonalistów.

Zakres obowiązków:

* Budowa aplikacji Flex / Air Co możesz więcej? * Rozwijać swoje własne projekty po pracy ze wsparciem Activeweb * Rozwijać umiejętności w programowaniu na iPady

Wymagania

* Conajmniej 3 lata doświadczenia pracy z Flex * Conajmniej 1 rok doświadczenia pracy z aplikacjami iPhone * Conajmniej 4 wdrożenia aplikacji na Flex * Conajmniej 2 wdrożenia aplikacji na iPad

lub

* Bardzo duże doświadczenie w programowaniu Flex (ponad 2 lata) i udokumentowane wdrożenia B2B

oraz

* Mile widziana aplikacja zaakceptowana w Apple AppStore

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-11-08
Wyświetlona: 5169 razy