Frontend Developer

praca it: etat dla OX Media / Cała Polska

Tagi: Programista HTML CSS JS

Zadania:
- Tworzenie warstwy front-endowej oprogramowania dla serwisów i aplikacji WWW,
- Rozbudowa i optymalizacja wdrożonych już rozwiązań,
- Prowadzenie dokumentacji technicznej,
- Współpraca z architektami, grafikami i programistami przy tworzeniu aplikacji.

Wymagania:
- dobra znajomość HTML, CSS, JS,
- znajomość systemu Wordpress,
- umiejętność tworzenia semantycznego kodu, zgodnego z obecnymi standardami (W3C),
- znajomość systemu kontroli wersji (GIT),
- komunikatywność,
- jako dodatkowy plus znajomość systemu Drupal.

Oferujemy:
- Możliwość pracy zdalnej
- Pracę dla największych marek w Polsce
- Rozwój i perspektywy
- Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zakresu umiejętności

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja[at]oxmedia.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-10-09
Wyświetlona: 7777 razy