Programista Unity

praca it: etat dla Spectral Games S.A. / Katowice

Tagi: Unity C# C++

Oczekujemy:

- minimum 2 lata doświadczenia programistycznego
- dobrej znajomości działania i obsługi silnika Unity (Unreal Engine mile widziany)
- dobrej znajomości języka C++, C#
- znajomość systemów kontroli wersji
- umiejętność obsługi relacyjnych baz danych
- łatwości w przyswajaniu nowych technologii i ich adaptacji w projekcie
- wiedzy dotyczącej procesu tworzenia gier
- kreatywności, dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole

Obowiązki pracownika:

- tworzenie wysokiej jakości kodu źródłowego – zarówno własnego jak i w oparciu o gotowy silniki gry
- analizowanie i poprawianie błędów w kodzie gry
- bezpośredni udział w procesie projektowania gier
- tworzenie i prototypowanie nowych mechanik
- współpraca z artystami i designerami
- tworzenie i obsługa backendu serwerowego

Oferujemy:

- umowę o pracę
- wynagrodzenie adekwatne do zdolności 5 000 – 10 000 brutto
- pracę w przyjaznej atmosferze
- pracę przy przełomowych projektach dla klientów zagranicznych
- wsparcie w rozwoju umiejętności w zakresie VR i AR (HTC Vive, Daydream, Oculus, ARKit, ARCore)
- pracę nad ciekawymi i urozmaiconymi tematycznie projektami
- nieustanny rozwój
- pracę w zespole doświadczonych twórców gier
- bardzo duży wpływ na kształt powstających projektów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-10-10
Wyświetlona: 7752 razy