specjalista ds.automatyzacji procesów BPM

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: #BPM #analizaprocesowa #testyautomatyczne #testyakceptacyjne

Dla naszego Klienta, cenionego Banku będącego częścią wiodącej międzynarodowej grupy banków, poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:
• Strukturyzowanie i potwierdzanie logiki biznesowej automatyzowanych procesów
• Współpraca z ekspertami procesowymi w zakresie usprawniania automatyzowanych procesów
• Identyfikacja nowych obszarów do automatyzacji w banku poprzez przeprowadzanie analiz procesów
• Identyfikowanie dodatkowych usprawnień obecnie działających automatów w celu zwiększenia uzysku z pracy lub zminimalizowania błędów pracowników
• Koordynowanie testów wdrażanych rozwiązań oraz kategoryzowanie zmian jako defekty lub rozszerzenia do późniejszej obsługi
• Udział w testach UAT wdrażanych automatów oraz obsługa pojawiających się w trakcie testów błędów
• Kodowanie (drag&drop interface) automatów oraz obsługa ich błędów do procesów realizowanych przez Pion Operacji oraz inne jednostki Banku w ramach właścicielstwa Zespołu
• Tworzenie dokumentacji i instrukcji procesów dla użytkowników biznesowych
• Kontrolowanie pracy platformy automatyzacyjnej na środowisku produkcyjnym poprzez analizę błędów i efektywności wykonywanych działań
• Identyfikowanie błędów na produkcji, ich kategoryzacja oraz przekazanie do właścicieli odpowiednich procesów

Wymagania:
• Umiejętność projektowania i konfigurowania procesów w systemie klasy BPM
• Doświadczenie w analizie biznesowej
• Znajomość procesów automatyzacji
• Umiejętność modelowania procesów biznesowych
• Doświadczenie w przeprowadzaniu testów akceptacyjnych i automatycznych
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (codzienna współpraca z konsultantami z UK/USA w języku angielskim)

Oferujemy:
• Pracę w sektorze bankowym
• Elastyczne formy zatrudnienia
• Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport)
• Stałe wsparcie opiekuna z Cyclad
• Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-10-31
Wyświetlona: 7257 razy