Programista PHP ze znajomością DRUPAL

zlecenia it dla OX Media / Cała Polska

Tagi: Drupal PHP HTML JavaScript

Jesteśmy tym, czym agencja kreatywna być powinna – miejscem, gdzie kreatywność, technologia i marketing łączą się w celu dostarczania niekonwencjonalnych rozwiązań marketingowo-biznesowych. Poszukujemy niestandardowych rozwiązań, aby osiągnąć najlepszy rezultat.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:
- Prace nad tworzeniem, rozwojem i wsparciem realizowanych projektów
- Wsparcie dla PM-ów w zakresie identyfikacji wymagań klientów
- Raportowanie powierzonych prac, etapów oraz problemów w projekcie

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość PHP
- Znajomość platformy Drupal
- Dobra znajomość HTML, JavaScript
- Zdolności analityczne

Oferujemy:
- Możliwość pracy zdalnej
- Pracę dla największych marek w Polsce
- Rozwój i perspektywy
- Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zakresu umiejętności
- Rozliczenie projektowe lub godzinowe przy stałej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected]

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-11-07
Wyświetlona: 7715 razy