Graphic Designer (Łódź/Warszawa)

praca it: etat dla IT Rekruter / Łódź

Tagi: photoshop grafik graphic adobe

Lider w produkcji nowoczesnych systemów do zarządzania ryzykiem i obsługi internetowych zakładów sportowych poszukuje doświadczonego specjalisty.

Miejsce pracy: Łódź lub Warszawa

Obowiązki:
-tworzenie projektów graficznych dla serwisów internetowych i aplikacji webowych
- tworzenie koncepcji kreatywnych dla działań marketingowych
-przygotowanie kreacji kampanii mailingowych, bannerów reklamowych
-współpracę z programistami przy wdrażaniu projektów

Wymagania:
-portfolio z projektami graficznymi
-znajomość oprogramowania Adobe, InDesign i Photoshop

Oferujemy:
-zatrudnienie na UoD lub B2B
-wynagrodzenie 3000-8000 zł netto
-pracę w firmie znajdującej się w czołówce firm programistycznych Polski
-praca zdalna lub w biurze w Łodzi lub Warszawie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-11-07
Wyświetlona: 5077 razy