Senior Python Developer (9000-15000 netto, Polska)

praca it: etat dla IT Rekruter / Łódź

Tagi: redis python django Celery

Poszukujemy do stałej współpracy w branży finansowej specjalistę na stanowisko: Senior Python Developer.

Opis stanowiska:
- Projektowanie i programowanie komponentów platformy do przetwarzania transakcji o bardzo wysokiej przepustowości
- Projektowanie narzędzi do agregowania dużej ilości danych
- Praca z użyciem najnowszych technologii w zaawansowanym technologicznie zespole

Oczekiwania wobec kandydatów:
- Znajomość technologii: Python / Django
- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem relacyjnych baz danych przez ORM
- Znajomość zagadnień związanych z asynchronicznym przetwarzaniem danych (Celery)
- Znajomość nierelacyjnych baz danych (Redis, DynamoDB)
- Znajomość Elasticsearch będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Współpraca umowa B2B
- Możliwość pracy zdalnie lub w biurze  (Łódź, Warszawa)
- Atrakcyjne wynagrodzenie 9000-15000 netto
- Bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-11-27
Wyświetlona: 8135 razy