PHP Developer/ Full-Stack Developer

praca it: etat dla DPM Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: php oop composer jobqueues javascript

Dla naszego Klienta, firmy z branży IT (producent systemów typu ERP), poszukujemy osoby z kompetencjami i doświadczeniem, gotowej do podjęcia pracy na stanowisku:

PHP DEVELOPER / FULL-STACK DEVELOPER

Miejsce pracy: Kobiór / Katowice

Kluczowe obowiązki:

• Rozbudowa aplikacji o innowacyjne funkcjonalności
• Wsparcie przy wyborze nowych rozwiązań
• Praca w zespole programistów
• Wdrażanie aplikacji/systemów

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe, informatyczne
• Doświadczenie w pracy z nowoczesnymi technikami PHP 7
(OOP, composer, job queues, automated testing, design patterns)
• Umiejętność pracy z frameworkami PHP, preferowany Lavarel
• Podstawowa znajomość technologii front-end – HTML, CS33, JavaScript, jQuery
• Podstawowa znajomość pracy z bibliotekami JavaScript, preferowany VueJS
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1/B2)
• Umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Karnet sportowy CrossFit Hussars Katowice
• Elastyczne godziny pracy (biuro czynne w godzinach 7:00 – 17:00)
• Wysokiej klasy sprzęt komputerowy
• Szkolenia specjalistyczne, możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności

Prosimy o zawarcie w dokumencie CV następującej klauzuli:

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-11-13
Wyświetlona: 7518 razy