Software Engineer Java

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: #java #engineer #software

Dla naszego Klienta, międzynarodowego przedsiębiorstwa z sektora transportu kolejowego, które wyznacza nowe standardy w zakresie zrównoważonego transportu, poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:
• Praca w międzynarodowym zespole, pracującym nad komputerowym systemem sterowania i zarządzania ruchem kolejowym oraz systemem zdalnej diagnostyki urządzeń kolejowych
• Rozwój architektury, zarządzanie wymaganiami oraz projekty interfejsów komunikacyjnych
• Udział w projektowaniu, kodowaniu i weryfikacji modułów oprogramowania
• Rozwiązywanie problemów w istniejących aplikacjach systemu

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne: Informatyka, Elektronika lub Automatyka
• Dobra znajomość języka JAVA EE, zapytań SQL oraz relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MS SQL Server)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
• Znajomość podstawowych wzorców projektowych, algorytmów i struktur danych
• Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
• Umiejętność szybkiego uczenia się
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
• Znajomość systemów kontroli wersji i narzędzi automatyzujących budowę oprogramowania (SVN, Ant, Maven, Jenkins, SonarQube)

Mile widziane:
JMS (HornetQ), JSP, JPA, Hibernate, Spring, HTML5, CSS, REST, XML, AngularJS, JavaFX oraz baz danych NoSQL
• Doświadczenie w zakresie projektowania i implementacji protokołów komunikacyjnych
• Umiejętność / doświadczenie w programowaniu w języku C#

Oferujemy:
• Udział w projektach mających na celu usprawnienie rozwiązań, z których codziennie korzystają miliony osób na całym świecie
• Pracę z wysokiej klasy specjalistami oraz aktywny wpływ na swój rozwój i plan szkoleń
• Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, plan prywatnej emerytury, bony na święta, dofinansowanie do wypoczynku letniego, karta Multisport)
• Premie roczne
• Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-11-27
Wyświetlona: 7665 razy