Poszukiwany Full Stack Web Developer

praca it: etat dla MPC / Sosnowiec

Tagi: WordPress PHP CSS HTML JavaScript


Pewnie ci się wydaję że to kolejne ogłoszenie o pracę firmy, która będzie się rozpisywała jaka to jest świetna, a praca dla niej to najlepsze co może Cię w życiu spotkać. Jak przyjdziesz dla nich pracować to w drzwiach dostaniesz do łapy drinka z palemką. Oczywiście w trakcie pracy przez 8 godzin będziesz okładany miękkimi poduszeczkami. Niestety u nas tak nie jest…

Mamy wiele problemów, nasi klienci zazwyczaj są upierdliwi, zrzędliwi i wymagający. Większość ich zapytań jest dziwna i bardzo trudna do zrozumienia. Cóż, klientów się nie wybiera, więc pozostaje nam myśleć pozytywnie i przeć do przodu (jak to nie działa to pozostaje nam upijanie się grając w gry planszowe).

Mamy tyle projektów z portalu WPKraken (https://wpkraken.io) że ciągle szukamy nowych koderów (tak, tak, to jest jednak ogłoszenie o prace). Nasza firma ma biuro w Sosnowcu (o zgrozo) i większość z nas pracuje na miejscu. Jeśli nie jesteś z okolicy (zazdrościmy) to nie przejmuj się i aplikuj. Najwyżej będziesz pracować zdalnie i nie będziesz musiał nas widywać. Robimy wszystko co możemy żeby sprostać wymaganiom naszych klientów oraz nawałnicy zleceń.

Zajmujemy się Web Development’em głównie opartym na WordPress’ie. Używamy CSS/HTML/PHP/JS przy projektach dla takich klientów jak: Twitch, Suzuki, Lexus czy BCG (wymieniam ich żeby ktoś w końcu o nich usłyszał, tacy jesteśmy mili ¯_(ツ)_/¯). Poza umiejętnością kodzenia potrzebna jest też w miarę dobra znajomość języka angielskiego – jest to podstawowy język komunikacji z klientem.

Jak to działa?

Każda z osób pracujących przy WPKraken’ie dostaje % od dochodu jaki przyniosła w danym miesiącu.

Nasza stawka to $50 za godzinę. Projekty wyceniamy godzinowo i są one opłacane z góry. Dostajesz 25% dochodu brutto – nie interesują Cię opłaty dla polecającego (25%-35% dochodu brutto idzie do osoby która poleciła klienta), podatki, opłaty związane z transakcjami ani kupony rabatowe.

System jest skonstruowany tak żeby promować ludzi którzy dobrze wykonują swoją pracę. Podstawa to 25% ale za każdy $500 zarobione powyżej $4,000 dostajesz +1% (max 30%). Wygląda to tak:

$1 – $4,000 = 25%
$4,001 – $4,500 = 26%
$4,501 – $5,000 = 27%
$5,001 – $5,500 = 28%
$5,501 – $6,000 = 29%
$6,001+ = 30%

Finalny procent jest stosowany do całego zarobku, a nie tylko tego powyżej 4k. Więc końcowy wzór wygląda bardzo prosto dochód_brutto * procent.

Spokojnie, to na prawdę prosty system :) Jest też podstawa oraz normalny płatny urlop jak to na umowie o prace bywa (to nie chińska fabryka). Szukamy ludzi na UoP, B2B, UZ według preferencji, jesteśmy elastyczni.Jak składać oferty pracy

Ta oferta pracy została opublikowana ponad 60 dni temu...

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-12-05
Wyświetlona: 5471 razy