Serwisant Sprzętu IT

praca it: etat dla Hemmersbach / Wrocław

Tagi: IT serwisant serwisant sprzetu IT

Jesteśmy globalnym dostawcą usług IT. Naszą firmę tworzy ponad 2.800 stałych pracowników zatrudnionych w 35 oddziałach. Z ich pomocą wykonujemy zlecenia na skalę światową w ponad 190 krajach.

Do naszego Oddziału w Bielanach Wrocławskich, w ramach rozwoju działu
zajmującego się serwisem sprzętów IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: Bielany Wrocławskie

Chciałbyś rozpocząć pracę w branży IT, ale nie wiesz jak zacząć?
Zacznij w Hemmersbach !

ZADANIA:
– Diagnozowanie usterek
– Naprawa notebooków, laptopów i PC
– Wprowadzanie informacji do systemu wewnętrznego

WYMAGANIA:
– Dobra znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego
– Umiejętność diagnozowania usterek
– Chęć poszerzenia wiedzy w zakresie serwisu i napraw IT
– Komunikatywność, samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:
– Doświadczenie w naprawie komputerów (niekoniecznie udokumentowane)

OFERUJEMY:
– Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT o zasięgu globalnym
– Pakiet szkoleń wdrażających
– Otwartą komunikację
– Przyjazną atmosferę pracy w nieformalnym środowisku
– Buddy program
– Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach
– Pakiet benefitów współfinansowanych przez pracodawcę: karta Multisport, prywatna opieka medyczna dla pracownika i członków rodziny, ubezpieczenie grupowe, posiłki lub kanapki, darmowy autobus z centrum Wrocławia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-12-18
Wyświetlona: 7278 razy