Senior Tester

praca it: etat dla Britenet / Warszawa

Tagi: Selenium testowanie SQL PL/SQL ISTQB SoapUI

Senior Tester – Miejsce pracy: Warszawa

Oczekiwania :

Minimum 3-letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania: testy funkcjonalne, integracyjne, akceptacyjne, automatyczne, wydajnościowe Minimum 2-letnie doświadczenia w pracy z narzędziami wspomagającymi testy: SoapUI, JMeter Minimum 2-letnie doświadczenie w automatyzacji testów w narzędziu Selenium, WebDriver, lub pokrewne Tytuł inżyniera lub magistra (preferowane kierunki informatyka, matematyka lub pokrewne) Certyfikat ISTQB / ISEB lub równoważny Praktyczna znajomość języka SQL / PLSQL Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz raportowania błędów np.: JIRA, Zephyr Doświadczenie w koordynowaniu prac zespołu testerskiego, jak i prac zespołu testerów biznesowych Praktyczne doświadczenie w planowaniu prac zespołu testerskiego w procesie wytwarzania i utrzymania oprogramowania Praktyczna wiedza w zakresie Java / JavaScript / XML / WebServices Umiejętność analitycznego myślenia, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne Umiejętność pracy zespołowej zorientowanej na zadania

Kluczowe zadania:

Przeprowadzanie testów manualnych Przygotowywanie środowisk i narzędzi testowych Opracowywanie skryptów do automatyzacji testów Opracowywanie dokumentacji testowej: scenariuszy testowych, przypadków testowych, raportów Udział we wdrażaniu oprogramowania Zapewnianie jakości wytwarzanych produktów Współpraca z zespołem wytwarzania oprogramowania Współpraca z testerami biznesowymi klienta Zarządzanie małymi zespołami testerów (do 5 osób)

Co oferujemy:

- BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatną opiekę medyczną, ponad 10 letnie doświadczenie
- BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażoną kuchnię, całkiem niezłą kawę:), codzienne dostawy owoców do naszych biur, w największych oddziałach chillout room-y, i przede wszystkim świetną atmosferę pracy! (docenianą przez pracowników w badaniach satysfakcji)
- AKTYWNOŚĆ: kartę Multisport, grupy sportowe, karnety na basen. Britenet obejmuje patronatem naszych maratończyków i reprezentację piłkarską.
- ELASTYCZNOŚĆ, m.in. zmienne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
- ROZRYWKA: wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne; imprezy dla naszych dzieciaków
- ROZWÓJ: finansowanie certyfikatów, szkoleń i nauki j. angielskiego, ścieżka kariery

Projekty dotyczą budowy i wdrożenia oprogramowania, których celem jest usprawnienie działania administracji publicznej. Planowany czas realizacji i trwania projektów przewidziany jest na 3 lata.

Nasza Firma zwyciężyła w konkursie na najlepsze Najlepsze Miejsce Pracy IT w Polsce według badania AudIT Computerworld – TNS 2016:

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-01-09
Wyświetlona: 7546 razy