Embedded System Engineer & CTO

praca it: etat dla Lovely Fun sp. z o.o. / Kraków

Tagi: Embedded wbudowane elektronika

Lovely Inc., polsko-amerykański startup z Krakowa działający w branży zdrowia seksualnego i produkujący Lovely, intymne wearable dla par wzbogacające oraz urozmaicające życie erotyczne, poszukuje osoby na stanowisko Embedded System Engineer & CTO.

Oferujemy:
- wynagrodzenie do 9400 PLN/brutto (dowolna forma zatrudnienia)
- pracę nad unikalnym produktem z rodziny wearables
- stabilne zatrudnienie z elastycznymi godzinami pracy
- zespół składający się z doświadczonych pasjonatów
- jasną i inspirującą wizję produktu, rozwoju i międzynarodowego wzrostu firmy
- pakiet akcji (do 5%) w firmie wycenianej na $4.000.000
- przytulne biuro w Krakowie (al. Kijowska) – ciepłe zimą, klimatyzowane latem
- darmowe Lovely (yeah!)
- dowolną książkę na koszt firmy raz w miesiącu

Wymagamy od Ciebie pracy nad rozwojem produktu ze strony hardware i firmware. Do tego potrzebujesz:
- umiejętności zarządzania produkcją i rozwoju naszych technologii
- doświadczenia w projektowaniu PCB w Altium Designer
- znajomości podstaw kompatybilności elektromagnetycznej FCC, CE
- umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym
- znajomości standardu Bluetooth
- znajomości C/C++, Git, Eclipse,
- znajomości interfejsów SPI, UART, I2C, GPIO,
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie
- analitycznego myślenia
- wykształcenie wyższe techniczne
- pasji i chęci do zmagania się z nieznanymi i zmiennymi wyzwaniami podczas tworzenia
- samodzielności w podejmowaniu decyzji i odpowiedzialności za powierzone zadania
- bycia proaktywnym; szukania rozwiązań, a nie problemów
- szybkiego uczenia się
- sporadycznych wyjazdów w różne części świata (Chiny, HongKong, USA)

Twój zakres obowiązków to:
- planowanie i organizacja procesu produkcyjnego
- projektowanie i programowanie nowych produktów
- identyfikacja ryzyka, proponowanie rozwiązań i testowanie systemu
- tworzenie dokumentacji technicznej
- współpraca z designerami produktu w celu perfekcyjnego połączenia technologii i designu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-01-12
Wyświetlona: 7718 razy