Architekt Danych

praca it: etat dla Cyclad / Wrocław

Tagi: Architekt Danych leasing

Aktualnie dla naszego klienta, dostawcy kompleksowych rozwiązań finansowych (takich jak leasing, pożyczki, wynajem długoterminowy, faktoring), współpracującego z czołowymi producentami i dostawcami na rynku polskim i zagranicznym poszukujemy kandydatów.

Opis stanowiska:
• Budowanie i zarządzanie strategią Architektury Danych
• Modelowanie i utrzymywanie Korporacyjnych Modeli Danych
• Współpraca z Architektami IT, Jednostkami Biznesowymi oraz Liderami Zespołów Programistów w celu wypracowywania najlepszych rozwiązań technologicznych w zakresie zarządzania danymi i ich wykorzystania w biznesie
• Wsparcie projektów w zakresie zapewnienia spójności wdrażanych rozwiązań z aktualną oraz docelową Architekturą Danych
• Analiza rynku rozwiązań IT w celu identyfikacji aktualnych trendów i innowacyjnych rozwiązań w zakresie przetwarzania i analizy danych; weryfikacja ich przydatności biznesowej
• Wsparcie projektów związanych z wdrożeniem rozwiązań w zakresie Big Data

Wymagania:
• Praktycznej znajomości zagadnień związanych z zarządzaniem Architekturą Korporacyjną, w szczególności w zakresie Architektury Danych
• Doświadczenia w projektowaniu, walidacji i utrzymaniu modeli danych w złożonej infrastrukturze i różnorodnych środowiskach informatycznych
• Doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań bazodanowych oraz narzędzi klasy Business Intelligence
• Znajomości narzędzia Enterprise Architect. Umiejętności świadomego korzystania z notacji Archimate i UML (tworzenie dokumentacji)
• Znajomości zagadnień z obszarów Data Governance, Data Security i Data Lineage
• Umiejętność strategicznego i twórczego myślenia
• Otwartości na zmiany i umiejętności pracy w ramach wielowątkowych inicjatyw
• Nastawienia na współpracę; budowania relacji opartej na zrozumieniu potrzeb i wzajemnym szacunku do partnera biznesowego na różnych szczeblach zarządzania

Oferujemy:
• Udział w projekcie wdrożenia Systemu Informacji Zarządczej
• Bezpośredni wpływ na kreowanie i realizację strategii dla Architektury Danych
• Umowę o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy
• Realną możliwość rozwoju zawodowego; szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
• Bliski kontakt z biznesem umożliwiający poznanie specyfiki branży finansowej/bankowej/leasingowej
• Work-Life Balance, czyli równowagę między pracą a życiem osobistym
• Możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty pracowniczej np.: wynajmu samochodu
• Dobrze wyposażoną kuchnię w której można rozpocząć dzień od aromatycznej kawy
• Aktywności sportowe i prozdrowotne np.: Dzień bez Windy, Owocowe Czwartki, dofinansowanie do treningów sportowych, udział w zawodach
• Opiekę medyczną oraz pakiet sportowo–rekreacyjny
• Pracę w centrum Wrocławia (parking rowerowy)

Jak składać oferty pracy
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: z numerem referencyjnym: CC18/ARCHITEKTDANYCH/WROCŁAW/SCIGANI/112

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.”

Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!
Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-02-06
Wyświetlona: 191 razy