Webdeveloper / Front-end

praca it: etat dla Vivio Sp. z o.o. / Rzeszów, Kraków

Tagi: Programista HTML JS CSS PHP

Vivio Sp. z o.o. z siedzibą główną w Rzeszowie, pod patronatem Vivio, Inc. z HQ w Silicon Valley produkująca gry oraz aplikacje dla platform mobilnych (głównie iDevices) oraz sieci społecznościowych (Facebook), poszukuje programisty na stanowisko Webdeveloper / Front-end.

Obowiązki:

  • implementacja interfejsów aplikacji webowych (GUI)
  • kreatywna współpraca przy projektowaniu GUI
  • tworzenie HTML / CSS zgodnego z otrzymanym designem graficznym
  • tworzenie i optymalizacja skryptów Ajax / JS
  • określanie wymaganych zasobów technicznych, architektury oprogramowania, interfejsu użytkownika

Wymagania:

  • co najmniej 2 letnie, udokumentowane (portfolio z linkami do wykonanych serwisów webowych) doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość HTML ( w tym HTML 5) i CSS ( CSS3 )
  • bardzo dobra znajomość JavaScript (jQuery)
  • dobra znajomość zagadnień projektowania GUI
  • znajomość technologii AJAX, SOAP
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość PHP
  • znajomość MySQL

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i dalszej kariery przy tworzeniu innowacyjnych aplikacji webowych
  • bardzo ciekawą pracę przy dużym i ambitnym projekcie
  • świetną atmosferę pracy, w młodym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie

About Vivio

We are headquartered in San Francisco, US. Founded and run by a seasoned and talented team with backgrounds in mobile and web game and application development for companies such as EA, Namco, Square Enix, I-play, Nokia, Sony Pictures, Disney, Eidos, BMW, Unilever and more. Passionate about inventing new experiences and cooking some cool stuff for Facebook, iPhone and more.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-11-16
Wyświetlona: 4331 razy