Software Tester – Warszawa – 11 000 – 17 000 zł netto/msc – 110zł/h

praca it: etat dla Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff / Warszawa

Tagi: tester softwaretester warszawa warszawa software tester

Dla Firmy naszego Klienta, o ustabilizowanej pozycji na rynku międzynarodowym, poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
• Tworzenie oraz utrzymanie repozytorium scenariuszy testowych
• Egzekucja zdefiniowanych planów testowych
• Automatyzacja testów dla wybranych elementów systemu
• Tworzenie i utrzymanie dokumentacji systemowej
• Wsparcie przy nowych i starych projektach

Wymagania:
• Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku testera oprogramowania
• Doświadczenie w testowaniu aplikacji mobilnych na systemach iOS/Android,
• Wymagania techniczne: Java, Selenium/Protractor.
ISQB – poziom zaawansowany
• Zainteresowanie dotyczące tematyką bezpieczeństwa testów
• Tworzenie testów – manualnych i automatycznych
• Umiejętność pracy w grupie
• Doświadczenie w aplikacjach mobilnych – mile widziane

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia – 11 000 – 17 000zł netto/msc
• Stawka godzinowa – do 110zł/h
• Forma współpracy B2B
• Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
• Budżet na szkolenia i konferencje
• Elastyczne godziny pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-02-13
Wyświetlona: 8274 razy