UX/UI Designer

praca it: etat dla CodiLime / Warszawa

Tagi: UX UX/UI

CodiLime to firma, która ma polskie korzenie. Pracujemy zarówno w Warszawie (główna siedziba), jak i w USA (oddział w Kalifornii). W 2011 roku pojawiliśmy się na rynku, a dzisiaj sami ten rynek napędzamy. Tworzymy własne narzędzia, pracujemy dla klientów zagranicznych, prowadzimy warsztaty z zakresu Machine Learning. Co więcej, zobaczycie nas m.in. w rankingach turniejów CTF – Capture the Flag (obszar Security) oraz na platformie Kaggle.com (dziedzina Data Science).

Seahorse i Neptune to nasze własne produkty. Są to narzędzia, które umożliwiają przetwarzanie dużych ilości danych na klastrach Apache Spark, tym samym usprawniając pracę m.in. zespołów Data Science. Analityka predykcyjna, uczenie maszynowe to przyszłość rynku IT, którą za pomocą tych produktów chcemy kreować.

Zaufało nam wielu międzynarodowych klientów, dla których realizujemy projekty R&D z zakresu:Security, Cloud Computing, Software Defined Networking.

Do naszych zespołów poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko UX/UI Designer.

Nasze oczekiwania:

bardzo dobra znajomość programów Illustrator lub Sketch, doświadczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika (poparte portfolio), umiejętność projektowania architektury informacji, znajomość zasad i metodologii stosowanych w projektowaniu UI i UX, znajomość bieżących trendów graficznych, kreatywność, dbałość o detale oraz rozwinięte poczucie estetyki, znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym.

Twoimi atutami będą:

znajomość innych programów z pakietu Adobe CS, podstawowa znajomość CSS3, HTML, znajomość aplikacji do prototypowania (np. InVision, UXPin, Axure,), podstawowa znajomość zagadnień związanych z Machine Learning, podstawowa znajomość JavaScript oraz AngularJS, doświadczenie w pracy przy projektach z branży IT.

Jeśli spełniasz nasze wymagania oferujemy:

udział w ciekawym i ambitnym projekcie wykorzystującym najnowsze technologie, możliwość nauki i współpracy z programistami mającymi doświadczenie zawodowe zdobyte w Dolinie Krzemowej, możliwość udziału w dofinansowanych konferencjach i warsztatach branżowych, możliwość udziału w wewnętrznych szkoleniach oraz firmowych Tech Talks, elastyczne godziny pracy, atrakcyjne wynagrodzenie, atrakcyjny pakiet (dofinansowana kartę medyczną i sportowa, częste spotkania integracyjne, relaks w fun roomie).

Jak składać oferty pracy

Ta oferta pracy została opublikowana ponad 60 dni temu...

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-02-21
Wyświetlona: 1500 razy