Senior Software Developer (PHP)

praca it: etat dla NET PC sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: PHP Laravel Symfony Programista developer Angular

Opis stanowiska:
Jakich zadań możesz się spodziewać?
tworzenie aplikacji webowych i mobilnych
programowanie baz danych z wykorzystaniem SQL
odpowiedzialność za rozwój technologii
definiowanie architektury systemów
możliwe pełnienie funkcji team leadera – o ile posiadasz ku temu kompetencje i chęci.
Dołączysz do zespołu realizującego projekty wg Agile i Scrum, wykorzystującego w codziennej pracy m in. następujące narzędzia i technologie: GIT; PHPStorm; Jira, Jenkins – Continuous Integration, Deployment; Symfony, Angular, React, Code Review, Docker itp.

Wymagania:
wykształcenie informatyczne (ewentualnie pokrewne)
min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych
kompetencje wymagane:
bardzo dobra znajomość OOP PHP i/lub JAVA
dobra znajomość Symfony i/lub Laravel
bardzo dobra znajomość SQL, MySQL lub PostgreSQL
znajomość JavaScript, CSS
kompetencje mile widziane (warunek niekonieczny):
doświadczenie w tworzeniu serwisów o dużej oglądalności
znajomość aktualnych trendów w rozwoju aplikacji internetowych
dobra znajomość Angular lub React.
W zakresie umiejętności “miękkich” osobę tę cechuje:
łatwa adaptacja do nowych technologii i chęć ich wykorzystywania
umiejętność rozwiązywania problemów, terminowość i odpowiedzialność
otwartość, pomysłowość, pasja i zaangażowanie.

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych (w tym rządowych)
współdecydowanie o rozwoju działu
możliwość uczestnictwa w szkoleniach specjalistycznych
możliwość rozwoju zawodowego i ciągle nowe wyzwania programistyczne
stabilne zatrudnienie, umowę o pracę (lub inną preferowaną przez kandydata formę współpracy)
dofinansowanie do karty Multisport i prywatną opiekę medyczną
opłacony abonament za kartę parkingową
niebanalne położenie biura i ładne widoki – Góra Gradowa
dogodny dojazd również komunikacją miejską – biuro blisko Dworca PKP/PKS
elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-15:30, możesz zaczynać jak lubisz między 07:30 a 10:00)
kulturę niekorporacyjną, partnerskie relacje i doskonałą atmosferę w pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-04-11
Wyświetlona: 7347 razy