STAŻYSTA - tester w firmie IVISION.PL

praca it: etat dla IVISION.pl Maciej Bozik, Michał Sękara S.C. / Kraków

Tagi: tester staż ivision pl

Ivision.pl jest jednym z najbardziej cenionych i zaufanych partnerów technologicznych dla wymagających klientów, takich jak Interia, Subaru, Black Red White, enova365 czy Ania Starmach. Tworzymy i wspieramy skuteczne rozwiązania webowe, które wytyczają nowe trendy.

Najwyższą jakość projektów uzyskujemy dzięki wysokiej kulturze organizacyjnej, przyjaznej dla rozwoju ludzi i technologii oraz stałej optymalizacji procesów.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby z ostatnich lat studiów lub świeżo upieczonego absolwenta, który wprowadzi do naszego biura powiew świeżości i wesprze pracę agencji w dążeniu do jakości.

Oferujemy 3 miesięczny, bezpłatny staż na stanowisku Tester.

Oferujemy:

Staż w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się agencji interaktywnej/software’owej;
Elastyczny czas pracy (min. 20 godzin tygodniowo);
Stałe wsparcie od doświadczonych specjalistów;
Wyjątkową atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole;
Rozwój oraz intensywną naukę;
Stały kontakt z najnowszymi trendami internetowymi oraz współpracę z najbardziej cenionymi ekspertami w branży;
Udział w ciekawych, dużych i międzynarodowych projektach;
Wiele form integracji: regularne wspólne wyjścia, coroczny Green Day, wejściówki na ściankę wspinaczkową;
Możliwość zatrudnienia na regularnym stanowisku po zakończeniu stażu.

Zakres obowiązków:

Przeprowadzanie testów serwisów i aplikacji internetowych;
Przygotowywanie przypadków i scenariuszy testowych;
Analiza i tworzenie dokumentacji;
Wykonywanie testów akceptacyjnych.

Oczekujemy:

Zainteresowania branżą interaktywną;
Samodzielności i umiejętności dobrego planowania swojej pracy;
Dokładności, spostrzegawczości, skrupulatności, dociekliwości, odpowiedzialności;
Umiejętności logicznego i analitycznego myślenia;
Dobrej znajomości języka angielskiego;
Mile widziana będzie znajomość podstaw technologii HTML/CSS/JS;
Mile widziane będzie rozumienie zasad usability.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) przez Ivision.pl Maciej Bozik, Michał Sękara s.c.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-04-12
Wyświetlona: 7489 razy