IOS Developer

praca it: etat dla ALTIMI / Warszawa

Tagi: IOS

Opis stanowiska:
• Projektowanie/prototypowanie aplikacji
• Implementacja aplikacji zgodnie z wytycznymi Material Design
• Dbanie o wysoką jakość kodu tworzonej aplikacji, zachowanie konwencji oraz wzorców projektowych
• Implementacja testów jednostkowych oraz testów UI
• Proponowania narzędzi i bibliotek do rozwoju aplikacji
Oczekiwania:
• Min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu i budowaniu aplikacji na platformie IOS, z użyciem języka Swift 3.1 pozwalającego na samodzielną realizację zadań
• Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego oraz systemów klient- serwer dla dużej liczby użytkowników
• Umiejętność tworzenia testów jednostkowych oraz testów UI
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Znajomość systemu kontroli wersji GIT
Oferujemy:
• Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Współpracę z wiodącymi firmami z branży IT
• Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
• Pakiet świadczeń dodatkowych
• Pracę w miłej atmosferze
• Wsparcie dedykowanego Specjalisty ds. Rekrutacji podczas procesu rekrutacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-04-12
Wyświetlona: 7336 razy