Programista Android i/lub iOS – Łódź – 7 000 – 13 000zł netto/msc – umowa o pracę

praca it: etat dla Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff / Łódź

Tagi: andoid ios Eclipse IDE Objetive C XCode SDK

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff, poszukuje programistów do Firmy Naszego Klienta, o ugruntowanej pozycji na arenie międzynarodowej, na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:
• programowanie w języku Java dla systemu Android na telefony i tablety z systemem Android i/lub iOS
• tworzenie wymagań graficznych oraz layoutowych
• tworzenie dokumentacji technicznej
• reagowanie na usterki i błędy zgłaszane przez użytkowników
• uczestniczenie w procesie projektowania aplikacji
• wspieranie procesów testowania

Wymagania:
Android:
• Język Java
• Android SDK
• Eclipse IDE
• publikacji oraz zarządzania aplikacją oraz zdolność do analizy błędów zgłoszonych w konsoli Google Play
• dodatkowych bibliotek firm trzecich dotyczących np. czytania kodów kreskowych, obsługi map google, obsługi rozszerzonej rzeczywistości

i/lub iOS:
• język Objetive C, XCode, SDK Frameworks
• znajomość zagadnień publikacji aplikacji w konsoli iTunes

Ponadto:
• Web Service, REST, JSON, SOAP
• kontrola wersji SVN (Ankh, Tortoise, Git)

Oferujemy:
• Pracę w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie 7 000-13 000zł netto/msc – do negocjacji
• Budżet na szkolenia i możliwość rozwoju
• Pracę w profesjonalnym zespole przy dużych projektach internetowych
• Możliwość wprowadzenia i realizacji własnych rozwiązań informatycznych

Osoby zainteresowane ofertą pracy oraz spełniające w/w warunki prosimy o przesłanie aplikacji w postaci CV na adres: [email protected] – tytuł wiadomości „Programista Android i/lub iOS – Łódź”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-04-26
Wyświetlona: 9154 razy