PHP Developer

praca it: etat dla Grupa NEUCA / Poznań

Tagi: PHP 5/7 MySQL PostgreSQL Symfony2 MVC

Agencja reklamowa NEKK specjalizująca się w realizacji projektów dla rynku farmaceutycznego poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:
- projektowanie i implementacja serwisów i aplikacji webowych w języku PHP,
- projektowanie baz danych,
- rozwój i utrzymanie aplikacji,
- testowanie aplikacji,
- tworzenie dokumentacji technicznej, dokumentowanie kodu,
- dbanie o jakość i bezpieczeństwo tworzonego kodu,
- współpraca z innymi programistami oraz pracownikami działu Obsługi Klienta,
- raportowanie postępu realizowanych zadań w systemie ewidencjonowania czasu pracy.

Oczekujemy:
- minimum 5-cio letniego doświadczenia programistycznego w tworzeniu serwisów internetowych oraz aplikacji webowych,
- bardzo dobrej znajomości PHP 5/7 (OOP), popartej doświadczeniem w tworzeniu aplikacji,
- bardzo dobrej znajomości relacyjnych baz danych MySQL/PostgreSQL (znajomość NoSQL będzie dodatkowym atutem),
- bardzo dobrej znajomości frameworka Symfony2 (znajomość pakietu Sonata będzie dodatkowym atutem),
- bardzo dobrej znajomości wzorców projektowych i architektonicznych (MVC),
- przynajmniej podstawowej znajomości technologii internetowych HTML/CSS/JS,
- doświadczenia w pracy z systemami kontroli wersji (np. Git),
- przynajmniej podstawowej znajomości systemu Linux (umiejętności administracyjne będą dodatkowym atutem),
- zdolności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
zaangażowania w realizowane projekty, terminowości oraz odpowiedzialności za powierzone zadania,
- przynajmniej biernej znajomości jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej,
- komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
- chęci rozwoju i zdobywania wiedzy,
- nastawienia na długofalową współpracę.

Oferujemy:
- pracę w Agencji Reklamowej NEKK, specjalizującej się w pharmarketingu, będącej częścią Grupy NEUCA działającej na rynku ochrony zdrowia,
- pracę i rozwój w jednej z najszybciej rozwijających się branż na świecie,
- pakiet benefitów – Lux Med, Benefit Card, ubezpieczenia grupowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów poprzez niżej podany link.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-05-10
Wyświetlona: 7675 razy