Customer Service Advisor with German

praca it: etat dla Atos / Bydgoszcz

Tagi: helpdesk niemiecki german customer support

Informacja o firmie:
• Lider w transformacji cyfrowej zatrudniający 100 000 pracowników w 73 krajach
• Dostawca usług zarządzania insfrastrukturą IT, integracji systemów informatycznych, outsourcing’u i doradztwa IT
• Światowy partnet IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich
• Czterokrotny laureat certyfikatu Great Place to Work
• Blisko 5000 pracowników w 9 miastach: Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław, Kraków, Toruń, Gdańsk, Rzeszów, Łódź, Opole

Obowiązki:
• Wsparcie klienta i pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie IT (pierwsza linia wsparcia).
• Diagnozowanie zgłoszeń i ich rozwiązywanie
• Koordynowanie przyjętych zgłoszeń (przekazywanie do kolejnych linii wsparcia oraz monitorowanie zgłoszeń użytkowników).
Informujemy, że praca świadczona jest w systemie zmianowym.

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2/C1).
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.
• Podstawowa znajomość systemu Windows i pakietu MS Office.
• Zainteresowanie zagadnieniami IT oraz chęci doszkalania się.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Dobra organizacja pracy.
• Certyfikat TOEIC mile widziany.

Oferujemy:
• Dodatkowe ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenie podróży
• Prywatną opiekę medyczną i dentystyczną
• System MyBenefit
• Programy szkoleniowe i rozwojowe
• Naukę języków obcych
• Dofinansowanie do dojazdów do pracy
• Bonus za polecenie pracownika
• Międzynarodowe możliwości kariery

Jak składać oferty pracy
Zapraszamy do aplikowania poprzez oficjalną stronę karier Atos: https://career5.successfactors.eu/sfcareer/jobreqcareer?jobId=47378&company=Atos&username=

Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!
Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-05-14
Wyświetlona: 138 razy