Tester Automatyczny

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: Jenkins Maven GIT Selenium

Katowice

Dla naszego Klienta, światowego lidera w dziedzinie technologii dla zastosowań kolejowych, który posiada największą ofertę produktową w branży kolejowej i dostarcza innowacyjne wyroby oraz usługi, które wyznaczają nowe standardy w zakresie zrównoważonego transportu prowadzimy rekrutację na wyżej wymienione stanowisko.

Opis stanowiska:
• Implementacja skryptów testowych
• Analiza i projektowanie przypadków testowych
• Tworzenie skryptów testowych dla testów automatycznych na podstawie specyfikacji wymagań
• Rewizje skryptów testowych
• Wykonywanie testów manualnych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne: Informatyka, Elektronika lub Automatyka
• Minimum rok doświadczenia w testach automatycznych
• Znajomość narzędzi: JUnit, JMeter, Apache Ant, Jenkins, Maven, SVN/GIT, Selenium (mile widziane)
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Zdolności analityczne, pomysłowość, odpowiedzialność
• Znajomość technologii Java EE będzie atutem

Oferujemy:
• Udział w projektach mających na celu usprawnienie rozwiązań, z których codziennie korzystają miliony osób na całym świecie
• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, plan prywatnej emerytury, bony na święta, dofinansowanie do wypoczynku letniego, karta Multisport)
• Pracę z wysokiej klasy specjalistami oraz aktywny wpływ na swój rozwój i plan szkoleń
• Długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-05-22
Wyświetlona: 8981 razy