Senior Full Stack .NET Developer

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: ASP NET TypeScript Angular JS JavaScript

Dla naszego Klienta, specjalizującej się w dostarczaniu usług w zakresie usług telemedycznych poszukujemy doświadczonego programisty do pracy nad przełomowym rozwiązaniem ERP opartym na chmurze, dostępnym za pośrednictwem przeglądarki Chrome, wspierającym procesy produkcyjne w celu maksymalizacji zysków przedsiębiorstw. Wykorzystywane są technologie: ASP .NET, AngularJS, TypeScript, SignalR, Azure Storage, Azure Service Fabric i wiele innych.

Opis stanowiska:
• Rozwój oprogramowania przy użyciu AngularJS (TypeScript) i .NET (C#)
• Uczestnictwo we wszystkich fazach tworzenia nowych funkcjonalności
• Dobór technologii i rozwój architektury systemu

Wymagania:
• Minimum 5-6 lat doświadczenia
• Doświadczenie w pracy nad złożonymi aplikacjami
• Praktyczne doświadczenie w pracy z technologiami: TypeScript, AngularJS, CSS/Sass/Less, NET i C#, ASP.NET Core lub ASP.NET MVC
• Praktyczna wiedza na temat projektowania architektury aplikacji klienckich (mikro serwisy, moduły)
• NUnit / xUnit / MS Test
• Umiejętność praktycznego przekazywania wiedzy na podstawie doświadczenia
• Techniczne review kodu ( z dużym naciskiem na część kliencką aplikacji)
• Angielski na poziomie pozwalającym na czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej

Oferujemy:
• Możliwość realizacji ścieżek certyfikacyjnych
• Konferencje i szkolenia
• Wymianę wiedzy w zespole
• Obowiązkowe code review
• Rozpoczęcie pracy między 7:00 a 9:00
• Opiekę medyczną LuxMed
• Karnet Benefit Multisport
• Siłowanie i basen w budynku
• Naukę języka angielskiego w biurze z native speakerem
• Nowoczesne biuro, wyjazdy i spotkania integracyjne
• Brak dress code

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-06-07
Wyświetlona: 7411 razy