Team Leader Zespołu Developerskiego

praca it: etat dla SALESFOR / Bełchatów

Tagi: C# Oracle MS-SQL OOp NET

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Naszym Klientem jest firma z ponad 10-letnim doświadczeniem w dostarczaniu innym przedsiębiorcom rozwiązań „szytych na miarę”. Strategia pomocy jest zawsze dostosowywana do klienta, a spektrum obejmuje małe, jak i przełomowe kroki zmian. Zaufali firmie partnerzy i klienci na 4 kontynentach, a podczas działalności wdrożyli ponad 100 rozwiązań związanych z RFID. Aktualnie klient poszukuje doświadczonych i dynamicznych osób na stanowisko:

Nr Ref: TL/W/155/2018
Miejsce Pracy: Warszawa

Obowiązki: # Budowa, utrzymywanie i rozwijanie kompetencji zespołu # Wejście w skład pionu decyzyjnego (projektowego) firmy i aktywna współpraca z innymi członkami w celu zapewnienia płynności i terminowości projektowej # Wpływ na cały cykl powstawania oprogramowania w tym wymagania, architektura/projekt, implementacja oraz aktywna asysta we wdrożeniu i utrzymaniu # Zapewnienie wsparcia architektonicznego tworzonych i utrzymywanych rozwiązań # Wprowadzanie i utrwalania dobrych zasad i metod wytwarzania oprogramowania w dziale inżynierii oprogramowania # Raportowanie wyników pracy działu wewnątrz firmy

Wymagania: # Doświadczenie w przewodzeniu (leader – nie manager) zespołów deweloperskich
o Dodatkowym atutem będzie praca w Agile # Duże umiejętności analityczne oraz skupienie na sprawnym rozwiązywaniu problemów # Doświadczenie w projektowaniu i implementacji systemów, które zapewniają swobodny przepływ i przetwarzania danych napływających w czasie rzeczywistym # Solidne doświadczenie (4+ lat) w programowaniu w C#/.NET # Solidne doświadczenie w programowaniu wielowątkowym # Znajomość wzorców projektowych i zasad OOP, SOLID # Doświadczenie (2+ lat) w pracy z bazami danych, zarówno od strony użycia, jak i projektowania (MS-SQL, PostgreSQL, Oracle) # Doświadczenie w projektowaniu i budowaniu API (np. REST) # Angielski na poziomie B2 # Plusem będzie doświadczenie komercyjne
o w pracy/wdrażaniu praktyk CI/CD/TDD
o w jednym z framework’ów webowych (Angular, React, Vue)
o w tworzeniu aplikacji mobilnych na Android
o z technologią RFID

Oferujemy: # Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B # Pracę nad ciekawymi i różnorodnymi projektami w różnych sektorach biznesowych (produkcja, logistyka, retail, biblioteki) z wykorzystaniem przyszłościowej technologii RFID # Realny wpływ na rozbudowę działu programistycznego w firmie, w tym współudział w opracowaniu metodyki pracy nad projektami # Elastyczne godziny pracy – 7:00 – 18:00 # Możliwość pracy z domu – 1 dzień w tygodniu # Możliwe dofinansowanie kursów językowych # Wyjścia integracyjne # Bezpłatny parking

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

BARDZO WAŻNE!
Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią obowiązku informacyjnego oraz akceptuję jego postanowienia.

Obowiązek informacyjny dla kandydatów
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1)Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SALES FOR Krzysztof Matyja z siedzibą ul. Łucka 15/312, 00-842 Warszawa;
2)Inspektor ochrony danych nie został powołany;
3)Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a;
4)Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie przyszły pracodawca;
5)Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do Państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;
6)Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat po zakończeniu rekrutacji na wybrane przez Panią/Pana stanowisko;
7)Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
8)Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.;
9)Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem umownym. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie nie zakwalifikowanie do procesu rekrutacji.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-06-19
Wyświetlona: 6219 razy