Java EE Developer

praca it: etat dla Relyon IT Services / Kraków

Tagi: JAVA EE Developer SQL Kraków Deweloper

Prowadzimy rekrutację dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm medialnych w Polsce. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Java EE Developer ze znajomością SQL.

Lokalizacja: Kraków
Współpraca: B2B
Widełki: do 600 zł/dzień + VAT

Opis stanowiska:
- Projektowaniem i programowanie systemów IT dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm medialnych w Polsce.
- Implementowanie rozwiązań opartych o analizę wymagań oraz rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez zespół QA.
- Opracowywanie dokumentacji technicznej a także wspierania zespołu od strony merytorycznej.
- Rozwój nowych serwisów,

Wymagania:
- JAVA EE (JMS, JPA, Java Beans) i SE – przynajmniej dwa lata doświadczenia komercyjnego.
- SQL (MySQL, Oracle, Oracle PL/SQL) bardzo dobra znajomość – udział w komercyjnych projektach.
- MongoDB/Glassfish – umiejętność praktycznego wykorzystania.
- Podstawy HTML, CSS, JS oraz PHP.

Oferujemy:
- Dobrze zarządzany zespół, konkretne zadania, ustabilizowane zespoły na każdym szczeblu organizacji firmy, life balance.
- Uczestnictwo w interesujących i nowatorskich projektach.
- Kontakt z najnowszą technologią, narzędziami i szkoleniami.
- Możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-07-06
Wyświetlona: 7193 razy