Front-End Developer/Web Developer

zlecenia it dla PlusJob Poland Sp. z o.o. / Bełchatów

Tagi: HTML PHP CSS JavaScript GIT

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Prowadzimy rekrutację pracowników w branżach IT, marketingu, odnawialnych źródeł energii oraz nowych technologii. Wykorzystujemy wszystkie nieszablonowe sposoby rekrutacji, aby połączyć wiodące firmy z idealnymi kandydatami.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Front-End Developera/Web Developera dla niemieckiej firmy działającej na polskim rynku, specjalizującej się w tworzeniu portali internetowych, aplikacji biznesowych oraz mobilnych. Szukamy osoby, która potrafi wyjść z własną inicjatywą, jest kreatywna, komunikatywna i proponuje własne rozwiązania. Ponadto istotny jest stosunek szybkości wytwarzania oprogramowania do jakości.

Miejsce pracy: Kalisz
Wynagrodzenie: 6 – 8 tys. zł netto
Rodzaj Zatrudnienia: B2B

Obowiązki:
- tworzenie stron internetowych z wykorzystaniem HTML,PHP, CSS, JavaScript
- udział w projektowaniu oprogramowania
- utrzymywanie i rozwój oprogramowania

Wymagania:
- minimum dwa lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku
- dobra znajomość: JavaScript (jQuery), CSS 3, HTML 5, PHP
- znajomość języka angielskiego na poziomie średnim
- mile widziana znajomość: CMS ? Joomla / Wordpress, AngularJS, GIT
- mile widziane wykształcenie o profilu informatycznym
- mile widziana znajomość systemu operacyjnego Linux

Oferujemy:
- pracę w profesjonalnym zespole scrumowym
- udział w ambitnych projektach rozwojowych
- zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
- praca w biurze w Kaliszu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-07-26
Wyświetlona: 7582 razy