Frontend Developer

praca it: etat dla MOVO Sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: Frontend css3 html5 JavaScript

Jesteśmy start-upem, który realizuje projekty głównie dla klientów z Danii. W Polsce działamy już od 6 lat, a w tym czasie zrealizowaliśmy szereg zleceń, stworzyliśmy własną innowacyjną platformę OPENFLOW i z sukcesami wdrożyliśmy ją na terenie Królestwa Danii w sektorze finansowym, energetycznym oraz publicznym.

Więcej o nas możesz się dowiedzieć: http://movo.pl/

Obecnie szukamy Frontend Developera

Zakres obowiązków

  • Implementacja CSS na podstawie projektów z plików Photoshopa i HTML
  • Tworzenie nowych rozwiązań (lub rozszerzanie istniejących): sklepów internetowych; aplikacji mobilnych i webowych (eCommerce).
  • Aktywne uczestnictwo w planowaniu nowych funkcjonalności, designu i zmian architektonicznych,
  • Optymalizacja rozwiązań pod względem poszczególnych przeglądarek i urządzeń,
  • Współpraca z innymi działami.

Wymagania

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Doświadczenie: minimum 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość Java Sript (jQuery), CSS3, HTML5,
  • Dobra znajomość Adobe Photoshop,
  • Znajomość systemu kontroli wersji: GIT i SVN
  • Znajomość standardów optymalizacji rozwiązań pod względem różnych przeglądarek i urządzeń.

Wynagrodzenie

W zależności od umiejętności i doświadczenia
6 000 – 9 000 PLN brutto przy umowie o pracę. 7 000 – 11 000 PLN przy umowie B2B (płatny urlop oraz „dni chorobowe”)

Oferujemy

  • przyjazna atmosfera pracy,
  • przy umowie B2B płatny urlop (26 dni) oraz płatne dni „chorobowe”,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • opieka medyczna,
  • miejsce parkingowe,
  • wyjazdy integracyjne.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-09-19
Wyświetlona: 7422 razy